W naszej ofercie kursów i szkoleń dla nauczycieli znajdują się również szkolenia poświęcone tematyce psychologii i wychowania dzieci oraz młodzieży. Ta propozycja skierowana jest dla osób, które na co dzień pracują w placówkach edukacyjnych i wychowawczych lub myślą o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej w oświacie. Zdobyta na szkoleniach wiedza wpłynie na rozwój zawodowy pedagogów oraz zwiększy ich atrakcyjność na rynku pracy. 

Szkolenia w formie online

Biorąc pod uwagę obecne realia rynkowe oraz wygodę nauczycieli, przygotowaliśmy dla Państwa już ponad 30 kursów online poświęconych psychologii i wychowaniu. To bardzo wygodna forma edukacji, która pozwala nauczycielom na jednoczesne zdobycie wiedzy, swobodny dostęp do materiałów szkoleniowych oraz na zaoszczędzenie czasu. Dzięki temu edukację można pogodzić z codziennymi obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. 

W naszej ofercie znajdują się takie kursy jak m.in.:

  • zaburzenia nerwicowe u dzieci i młodzieży w wieku szkolnym;
  • depresja u dzieci i młodzieży;
  • dziecko z autyzmem w przedszkolu;
  • jak budować i rozwijać poczucie własnej wartości u dzieci i młodzieży;
  • kompetencje coachingowe nauczyciela;
  • i inne. 

Dbałość o szczegóły

W tworzeniu naszych kursów zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu w Państwa ręce trafiają starannie przygotowane lekcje, które zawierają wysoką wartość merytoryczną oraz praktyczne przykłady. Naszą wiedzę czerpiemy z wieloletniego doświadczenia ekspertów oraz z najnowszych badań w zakresie psychologii i wychowania dzieci i młodzieży. Kursy przygotowane przez zespół naszych ekspertów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pedagogów. 

Zapraszamy do zakupów online kursów lub do kontaktu z nami, w przypadku jakichkolwiek pytań.