Rozwijaj hobby z Oświata Lingwista

Hobby i zainteresowania pełnią ważną rolę w życiu każdego człowieka. Pozwalają odstresować się i zrelaksować – a tym samym zapomnieć o pracy i cieszyć zabawą. Aby mieć jeszcze większą przyjemność z realizacji zainteresowań, warto dbać o ich rozwijanie i zgłębianie. Takie możliwości dają kursy i szkolenia wspierające samorozwój i rozwijanie hobby. W Oświata Lingwista realizujemy je na różnych polach. Proponujemy również te, z których wiedzę i umiejętności będzie można przenieść na grunt zawodowy, zwiększając swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Samorozwój i pasje – wybierz to co lubisz

Oferta szkoleń, warsztatów, kursów z zakresu samorozwoju i pasji w Oświata Lingwista jest bardzo szeroka. Dzięki temu każdy z naszych kursantów będzie mógł odnaleźć coś dla siebie. Nasi uczniowie mogą uczestniczyć zarówno w wygodnych zajęciach online, jak i tych stacjonarnych – pozwalających poznać innych pasjonatów danej dziedziny. Każdy z kursów prowadzony jest przez trenera będącego doświadczonym w danej dziedzinie specjalistą. Dzięki temu zdobyta wiedza i umiejętności będą zgodne z najważniejszymi technikami oraz trendami. 

Aby ułatwiać przyswajanie umiejętności, w Oświata Lingwista pracujemy wyłącznie z trenerami posiadającymi kwalifikacje do pracy z osobami dorosłymi. Na nasze szkolenia wspierające samorozwój i hobby zapraszamy zarówno indywidualne osoby, jak i grupy znajomych czy osoby wspólnie pracujące. Dla zorganizowanych grup możemy zaplanować  warsztaty stacjonarne we wskazanej lokalizacji.