Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której przygotowaliśmy szkolenia i kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli. Nasz pakiet edukacji skierowany jest do osób, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą w placówkach publicznych i prywatnych. Z kursów z powodzeniem mogą korzystać nauczyciele żłobków, przedszkoli, szkół oraz pracownicy ośrodków wsparcia dzieci i młodzieży. 

Szeroki wybór kursów dla nauczycieli – poznaj naszą ofertę

Nasza oferta zawiera profesjonalne kursy dla nauczycieli w formie stacjonarnej oraz online. Format edukacji może się różnić w zależności od wybranego tematu, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowym programem kursu oraz jego specyfiką po kliknięciu w jego nazwę. Nasze szkolenia dla nauczycieli podzieliliśmy na sześć głównych kategorii, w tym: 

  • psychologia i wychowanie;
  • uprawnienia i kwalifikacje;
  • prawo;
  • logopedia;
  • warsztaty metodyczne;
  • współpraca z rodzicami. 

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkadziesiąt kursów online z zakresu psychologii i wychowania, kursy kwalifikacyjne stacjonarne z zakresu pierwszej pomocy i terapii ręki, kursy online dla nauczycieli w zakresie prawa, szkolenia logopedyczne, warsztaty online i stacjonarne, a także kursy z zakresu budowania relacji między nauczycielem i rodzicami.

Nasza oferta ewoluuje. Regularnie pojawiają się w niej kolejne szkolenia dla nauczycieli online i zajęcia stacjonarne. Zachęcamy więc, by być na bieżąco z naszymi propozycjami. 

Najwyższa jakość kursów dla nauczycieli

Kursy dostępne na naszej stronie cechują się najwyższą rynkową jakością oraz merytoryką opartą na wieloletnim doświadczeniu specjalistów i na aktualnych wynikach badań. Dzięki temu przekazujemy to, co mamy najlepszego do zaoferowania. Oferta stworzona została z myślą nawet o najbardziej wymagających nauczycielach. 

Zapraszamy do zakupów online kursów lub do kontaktu z nami – zwłaszcza w przypadku jakichkolwiek pytań.