Warsztaty metodyczne dla każdego

Jak uczyć i efektywnie pracować z młodzieżą ze specjalnymi potrzebami? Jak przekazywać informacje zwrotne? Czym jest plastyka sensoryczna, a czym integracja sensoryczna?  – na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na warsztatach metodycznych Oświata Lingwista. 

Nasze szkolenia proponujemy wszystkim pracownikom branży oświaty i rodzicom chcącym pogłębić wiedzę o wychowaniu, nauce i potrzebach swojej pociechy. Szeroki wachlarz kursów pozwala zgłębić wiedzę w różnych aspektach kształtowania młodego człowieka oraz zapoznać się z najnowszymi technikami, metodami i badaniami. Nasze kursy z zakresu warsztatów metodycznych prowadzimy zarówno online, jak i stacjonarnie. Wyróżniają się autorskimi programami i połączeniem teorii z praktyką, co umożliwia poszerzenie kompetencji zawodowych.

Wiedza od profesjonalistów

W Oświata Lingwista stawiamy na profesjonalizm i jakość. Nasze szkolenia i kursy prowadzone są więc przez wykwalifikowanych wykładowców i ekspertów w danej dziedzinie. Pochwalić mogą się oni wieloletnim doświadczeniem w danym obszarze, a także kwalifikacjami w zakresie nauki osób dorosłych. 

Profesjonalizm szkoleń idzie w parze z wysoką jakością obsługi klienta i udogodnieniami proponowanym kursantom. W Oświata Lingwista możesz brać udział w wygodnych szkoleniach online, a także zorganizować kursy dla swoich pracowników w siedzibie szkoły. Proponujemy też wygodny system płatności w ratach. Każdej osobie zapewniamy imienny certyfikat po zakończeniu kursu.