Wsparcie rodziców na każdym etapie

Wychowanie dziecka bywa skomplikowane. W procesie wychowawczym rodzic musi mierzyć się z wieloma problemami, do których rozwiązania nie przygotują go nawet najlepsze poradniki i książki. Cenna natomiast jest wiedza przekazywana przez ekspertów. 

Szkolenia prowadzone przez zespół Oświata Lingwista dedykujemy rodzicom, którzy świadomie chcą przejść proces wychowawczy i stawiają na partnerstwo na linii rodzic-dziecko. Nasze kursy mają nauczyć i podpowiedzieć m.in. 

  • jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka, 
  • jak rozmawiać z dzieckiem, 
  • jak budować więź emocjonalną. 

Na szkoleniach omówimy także konkretne modele i techniki wychowawcze. Wszystkie te zagadnienia pokazane są w ujęciu praktycznym i mają nauczyć rodziców, jak radzić sobie w konkretnych sytuacjach i rozwiązywać konkretne problemy. W naszej ofercie znajdują się też szkolenia dla rodziców, które nauczą, jak wspierać dziecko w rozwoju na każdym etapie jego życia. 

Praktyczne i profesjonalne szkolenia dla rodziców

Nasze szkolenia opieramy o profesjonalnie przygotowane programy realizowane przez wykwalifikowanych trenerów. Z ich wiedzy skorzystać mogą zarówno rodzice będący dopiero na początku drogi wychowawczej, jak i ci wychowujący nastolatków. Dla wygody naszych kursantów, wiele szkoleń mogą oni zrealizować online – nie wychodząc z domu. Dzięki temu z naszej oferty skorzystać mogą też rodzice, którzy nie mają z kim zostawić dzieci lub którzy nie chcą rezygnować z zawodowych obowiązków.