Kursy zawodowe


Studia podyplomowe


Szkolenia dla nauczycieli


Samorozwój i pasje


Zajęcia dla Młodzieży


Wsparcie rodziców

Kursy zawodowe, szkolenia, studia podyplomowe

Oświata Lingwista to renomowany partner edukacyjny na rynku lubelskim i nie tylko. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne kursy, szkolenia i studia podyplomowe. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które są zainteresowane poszerzaniem swoich horyzontów, pogłębianiem wiedzy, a także nabyciem nowych umiejętności. Z edukacji w Oświata Lingwista korzystają zarówno osoby myślące o przebranżowieniu się, aktywne zawodowo, nauczyciele doszkalający się, jak i osoby chcące dopiero wejść na rynek pracy. Każdy znajdzie idealną tematykę kursu, szkolenia lub studiów podyplomowych, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oferta szyta na miarę potrzeb nowoczesnych nauczycieli

Jako placówka edukacyjna jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem Doskonalenia nauczycieli CKKO. Swoje kursy, szkolenia i studia podyplomowe w tym zakresie prowadzimy w oparciu o decyzję 15/2022 Lubelskiego Kuratora Oświaty. Nad programem poszczególnych kursów i szkoleń czuwa zespół doświadczonych pedagogów, a także praktyków. Dzięki temu zajęcia są prowadzone w atrakcyjny i dynamiczny sposób. Stawiamy na umiejętne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką, która czyni z nauczycieli prawdziwych mistrzów w swoim fachu.

Program dopasowany do realiów rynkowych

Kursy zawodowe i szkolenia dla nauczycieli cechują się programem dopasowanym do obecnych realiów rynkowych i aktualnych potrzeb pracowników oraz ich pracodawców. Dzięki temu ukończenie kierunku w Oświata Lingwista to nie tylko zdobycie kolejnego dyplomu, ale przede wszystkim nabycie wiedzy i umiejętności do wykorzystania w praktyce już w trakcie edukacji. Zwracają uwagę na to nawet najbardziej wymagający nauczyciele i pozostali kursanci. Część zajęć prowadzona jest w formie zdalnej, co jest odpowiedzią na ewoluujące potrzeby ich uczestników.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych kursów, szkoleń i studiów podyplomowych. Poszczególne kierunki mogą różnić się modelem nauczania, a także programem. W naszej ofercie znajdują się praktyczne kursy zawodowe oraz specjalistyczne szkolenia stacjonarne, dzięki którym kursanci nabierają nowych kompetencji i doświadczenia. W ten sposób przygotowują się również do stawienia czoła wyzwaniom codziennej pracy zarobkowej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.