Zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych. Posiadamy szeroki wybór kierunków, dzięki którym studenci zwiększą kwalifikacje oraz podniosą atrakcyjność na rynku pracy. 

Ukończenie kierunku studiów podyplomowych pomaga w znalezieniu wymarzonego zatrudnienia. W wielu przypadkach pozwala także na przekwalifikowanie się do wybranej specjalizacji. 

Co znajduje się w naszej ofercie?

Posiadamy w ofercie profesjonalne studia podyplomowe dla nauczycieli online i stacjonarne. Do dyspozycji interesantów oddajemy m.in. kierunki związane z takimi branżami jak: 

  • administracja, 
  • finanse i rachunkowość, 
  • zdrowe żywienie i dietetyka, 
  • pedagogika specjalna. 

Naszą ofertę studiów podyplomowych stworzyliśmy w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku pracy oraz zmieniające się potrzeby nauczycieli i innych specjalistów. Ponadto specjalizujemy się w prowadzeniu kursów zawodowych i kwalifikacyjnych. 

Wysoka jakość i wygoda studiowania

Stawiamy na wysoką jakość merytoryki prowadzonych zajęć, a wygoda naszych studentów jest jednym z priorytetów. Dzięki temu oferujemy możliwość studiowania w formie stacjonarnej i zdalnej. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i przygotowanie do tego, by przekazywać studentom wiedzę w sposób prosty. Stawiamy na to, by każde zajęcia były poświęcone temu, co przyda się w życiu studentów oraz wpłynie na poszerzenie ich horyzontów i zakresu wiedzy. Dzięki temu studia podyplomowe w Oświata-Lingwista cieszą się dużą popularnością. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji lub programu nauczania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.