Promocja szkoły/przedszkola w mediach społecznościowych

840 

SKU: OL_39832 Kategorie: , , Rodzaj szkolenia: online Ilość semestrów: 8 godzin dydaktycznych Miejsce szkolenia: platforma ZOOM Informacje:

Adresaci kursu

Szkolenie kierowane jest do osób, które zajmują się promocją placówki w mediach społecznościowych, kreują markę szkoły/przedszkola oraz wszystkich kreatywnych ludzi, którzy chcą rozszerzyć swoje umiejętności w zakresie marketingu i promocji.

Cele kursu

W czasie szkolenia proponujemy Państwu zajęcia praktyczno-teoretyczne, dzięki czemu będzie można przejść od razu od teorii do działania.

Będziemy pracować na przykładach związanych z branżą oświatową. Dzięki temu osoby uczestniczące w szkoleniu szybko przejdą od teorii do działania.

Program kursu

  1. Budowanie strategii i działania taktyczne w marketingu internetowym
  2. Planowanie kampanii online
  3. Projektowanie i optymalizacja www
  4. Analityka w oparciu o narzędzia Google
  5. Google i jego narzędzia – wykorzystanie w praktyce
  6. Google Ads w praktyce
  7. Facebook i Instagram – jak wykorzystać ich potencjał
  8. Facebook – ruch organiczny i płatny
  9. Monitoring i optymalizacja działań w social mediach

Prowadząca

Anna Petynia – Kawa – absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa ze specjalizacjami: kultura czytelnicza i medialna oraz teatrologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dziennikarka, copywriterka, przedsiębiorczyni, trenerka i pasjonatka teatru. Publikowała w wielu gazetach, m.in. „Ofensywie”, „Teatraliach” (2008-2016). Przez lata relacjonowała lubelskie i rzeszowskie życie teatralne i współtworzyła gazety („Fora Nova”, „Na stronie”) na festiwalach teatralnych. Stały współpracownik Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Na co dzień prowadzi agencję kreatywną AjPi Media, zajmuje się reklamą i marketingiem. Przez 7 lat prowadzenia własnej firmy współpracowała z instytucjami kultury (m.in. z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej), wiodącymi markami na polskim rynku, firmami deweloperskimi i sieciami handlowymi.

Liczba godzin

8 godzin zajęć dydaktycznych

Zapis

Zapis na szkolenie równoznaczny jest w dokonaniem wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia.

Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy PL 87 1750 0012 0000 0000 3328 1177 z dopiskiem (imię i nazwisko, nazwa kursu)

Możliwość organizacji kursu w siedzibie Zamawiającego. Do całkowitego kosztu należy doliczyć koszt podróży trenera, więcej informacji pod adresem RADA PEDAGOGICZNA

Szczegóły: email: oswiata@lingwista.lublin.pl lub tel. 512 085 200.