Strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych z matematyki

150 

SKU: OL_39081 Kategorie: , Rodzaj szkolenia: Stacjonarne Ilość semestrów: 4 godziny dydaktyczne Miejsce szkolenia: ul. H. Kołłątaja 5/3B, Lublin Informacje:

Nie od dzisiaj wiadomo, że czas to pieniądz. Rozwiązując zadania egzaminacyjne warto zwrócić uwagę na odpowiedni wybór strategii. Zaoszczędzisz wtedy i czas i energię. Stosowanie technik i „sztuczek” daje ci przewagę nad tymi, którzy ich nie znają.

Adresaci kursu

Kurs jest adresowany do uczennic i uczniów, którzy chcą poznać strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych i poćwiczyć ich stosowanie w różnych typach zadań

Cele kursu

Poznanie strategii rozwiązywania zadań egzaminacyjnych z matematyki. Stosowanie poznanych strategii w praktyce (rozwiązywanie zadań różnymi strategiami)

Program kursu

  1. Tworzenie i stosowanie strategii rozwiązywania problemów
  2. Strategie uczenia rozumowania i  argumentowania
  3. Twórcze rozwiązywanie zadań różnych typów
  4. Strategie rozwiązywania zadań a wymagania egzaminacyjne
  5. Organizacja czasu 
  6. Stres i jego niwelowanie

Prowadząca

Anna Karwat – nauczycielka matematyki, egzaminatorka egzaminu maturalnego, trenerka, coach. Ma bogate doświadczenie w pracy z uczniami. Prowadzi kursy i szkolenia dla młodzieży z zakresu technik uczenia się, notowania, sketchnotingu, motywacji, komunikacji. Jej uczniowie i uczennice osiągają wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych.

Liczba godzin

4 godziny dydaktyczne

Zapis

  1. Zapis na kurs równoznaczny jest z dokonaniem wpłaty całości kwoty w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia
  2. Możliwość organizacji kursu w siedzibie Zamawiającego. Do całkowitego kosztu należy doliczyć koszt podróży trenera, więcej informacji pod adresem RADA PEDAGOGICZNA

Dofinansowanie

więcej informacji

Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy PL 87 1750 0012 0000 0000 3328 1177 z dopiskiem (imię i nazwisko, nazwa kursu).