IPET i WOPFU. Warsztaty praktyczne

270 

SKU: OL_39586 Kategorie: , , Rodzaj szkolenia: stacjonarne | online Ilość semestrów: 4 godziny dydaktyczne Miejsce szkolenia: Stacjonarnie: H. Kołłątaja 5/3B, 20-006 Lublin | On-line: platforma ZOOM Informacje:

Myślenie o edukacji ulega zmianie, a wszystko dzięki odkryciom neurobiologii. Neurodydaktyka tłumaczy zjawiska zachodzące w procesie uczenia się 

Adresaci kursu

Kurs jest adresowany do nauczycielek, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych, dyrektorów szkół i placówek oświatowych. Szkolenie polecamy osobom, które chcą poznać najnowsze fakty o pracy mózgu w procesie uczenia się i zapamiętywania oraz zastosować tę wiedzę w codziennej pracy dydaktycznej.

Cele kursu

Celem szkolenie jest przedstawianie najnowszych faktów na temat pracy mózgu w procesie uczenia się oraz wskazanie praktycznych sposobów wykorzystania tej wiedzy w codziennej pracy dydaktycznej.

Program kursu

  1. Mózg a uczenie się
  2. Naturalny proces uczenia się
  3. Mechanizmy lustrzane
  4. Rozwojowe typy biochemiczne
  5. Rodzaje i zasady działania pamięci
  6. Stres
  7. Motywacja
  8. Aktywność fizyczna
  9. Metody uczenia się i nauczania przyjazne dla mózgu – praktyczne przykłady i rozwiązania

Prowadząca

Liczba godzin

4 godziny dydaktyczne

Zapis

Zapis na kurs równoznaczny jest z dokonaniem wpłaty całości kwoty w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia

Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy PL 87 1750 0012 0000 0000 3328 1177 z dopiskiem (imię i nazwisko, nazwa kursu)

Możliwość organizacji kursu w siedzibie Zamawiającego. Do całkowitego kosztu należy doliczyć koszt podróży trenera. W przypadku organizacji szkolenia dla rady pedagogicznej negocjujemy ceny. Więcej informacji pod adresem RADA PEDAGOGICZNA

Szczegóły: email: oswiata@lingwista.lublin.pl lub tel. 512 085 200.

Organizacja

Szkolenie online odbędzie się na platformie ZOOM. W dniu poprzedzającym szkolenie otrzymacie Państwo od Nas link do spotkania na adres mailowy podany w zgłoszeniu.