W Oświata-Lingwista przygotowaliśmy dla Państwa studia podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które na co dzień pracują w placówkach edukacyjnych oraz w ośrodkach wsparcia dzieci i młodzieży. To doskonały wybór również dla specjalistów myślących o przekwalifikowaniu lub dla osób, które chciałyby zdobyć dodatkowe kompetencje. 

Co wchodzi w skład oferty?

Proponujemy Państwu aż 12 kierunków studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki specjalnej. Wybór kierunku powinien być determinowany realnymi potrzebami nauczyciela oraz spektrum jego zainteresowań. Program każdego kierunku powstał we współpracy z doświadczonymi praktykami oraz w zgodzie ze standardami MEiN. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość nauczania oraz dyplom, który doceniany jest w placówkach publicznych i prywatnych. 

W ofercie studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej znajdują się: 

  • edukacja włączająca, 
  • logopedia, 
  • neurologopedia, 
  • integracja sensoryczna, 
  • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, 
  • spektrum autyzmu.
Więcej informacji o każdym z kierunków (w tym ich program) znajdą Państwo po kliknięciu w wybrany kierunek. 

Czy warto wybrać studia podyplomowe?

Edukacja na studiach podyplomowych to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na pogłębianiu wiedzy oraz elastycznej formie nauki. Nasze studia podyplomowe z powodzeniem można pogodzić z codziennymi obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Z oferty chętnie korzystają nauczyciele pracujący na co dzień z dziećmi oraz osoby, które chcą się przekwalifikować i rozpocząć swoją karierę zawodową w oświacie. Nasze kierunku przygotowane są do obecnych wymagań rynku pracy i specyfiki pracy z dziećmi. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji lub programu nauczania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.