Do popularnych kierunków studiów podyplomowych dla nauczycieli należą m.in.:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych dla nauczycieli. Studia podyplomowe w Oświata-Lingwista to połączenie wygody zdobywania wiedzy oraz wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych zajęć. Dzięki temu nauczyciele mogą zwiększyć swoje kompetencje i podnosić jakość kształcenia/edukacji dzieci oraz młodzież. W przypadku zainteresowania poszczególnym kierunkiem zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi po kliknięciu w wybrany kierunek.

Co znajduje się w naszej ofercie dla nauczycieli?

Przygotowaliśmy szeroki zakres kierunków studiów podyplomowych dedykowanych dla nauczycieli. Każdy z nich posiada indywidualny program stworzony według najwyższych standardów Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz potrzeb nauczycieli. W ofercie naszej szkoły znajdują się kierunki dedykowane nauczycielom w placówkach przedszkolnych oraz szkolnych.

Do popularnych kierunków studiów podyplomowych dla nauczycieli należą m.in.:

  • Edukacja włączająca,
  • Edukacja dla bezpieczeństwa,
  • Logopedia,
  • Wychowanie fizyczne,
  • Artystyczne formy edukacji ruchowej,
  • Technika dla nauczycieli,
  • Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Łącznie znajdziesz u nas ponad 20 kierunków związanych z pedagogiką i pedagogiką specjalną.

Dlaczego warto postawić na studia podyplomowe?

Nasze studia podyplomowe dla nauczycieli skierowane są dla wszystkich osób poszerzających kompetencje i zdobywających wiedzę w zakresie edukacji. Dyplom zdobyty w naszej uczelni respektowany jest jednakowo w szkołach publicznych i prywatnych. Kierunki studiów dla nauczycieli to także doskonały wybór dla osób chcących przekwalifikować się i rozpocząć swoją karierę nauczyciela.

Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji lub programu nauczania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.