Zarządzanie – studia podyplomowe

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór renomowanych kierunków studiów podyplomowych z zakresu zarządzania. Zdobyte na nich wiedza i umiejętności przełożą się korzystnie na Twoją karierę zawodową lub prowadzoną działalność gospodarczą. Szczegółowy program każdego z kierunków znajdziesz po kliknięciu w wybrane zdjęcie. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Zapraszamy do rekrutacji. 

Zakres nauki dostosowany do potrzeb studentów i realiów rynkowych

Zadbaliśmy o to, aby oferowane w Lingwista studia podyplomowe z zarządzania były dopasowane zarówno do aktualnych potrzeb studentów, jak i realiów rynkowych. W związku z tym stawiamy na praktyczne zagadnienia, które będą miały zastosowanie w szerokim kontekście biznesowym. Nad programem i jakością edukacji czuwają wieloletni praktycy biznesowi, co jest gwarancją najwyższych standardów rynkowych. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • BHP – Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy;
  • Handel zagraniczny i negocjacje;
  • Kadry i płace;
  • Mediacje i negocjacje;
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi. 

Zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi naszej oferty edukacyjnej i wybierz ten kierunek, który spełnia Twoje oczekiwania i jest spójny z Twoimi planami zawodowymi i rozwojowymi. 

Dla kogo są te studia?

Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona jest dla osób, które ukończyły już studia minimum pierwszego stopnia. Oferowane kierunki z obszaru zarządzania to dobry wybór dla osób, które wiążą swoją przyszłość z biznesem, handlem lub pracą biurową. Kierunki te cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród aktywnych przedsiębiorców oraz osób, które dopiero myślą o założeniu swojej pierwszej firmy. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu poznania szczegółów dotyczących programu nauczania i rekrutacji.