Kursy Językowe

Kursy językowe dla zapracowanych powstały z myślą o tych osobach, które nie są w stanie przeznaczyć więcej czasu na naukę języka obcego niż jedno popołudnie w tygodniu.

Kursy językowe w formie grup konwersacyjnych mają na celu rozwijanie umiejętności komunikacji w języku obcym w życiu codziennym.

Kursy językowe ogólne, nastawione są na rozwój wszystkich sprawności językowych. W zależności od wymagań i celów słuchaczy, nacisk będzie położony na wybrane elementy. Dzięki temu możliwe będzie szybkie wykorzystanie języka obcego w najważniejszych dla słuchaczy codziennych sytuacjach prywatnych i zawodowych.

Kursy certyfikatowe przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge ESOL.

Jeden semestr w jeden miesiąc! Wyjątkowa oferta dla osób chcących intensywnie wykorzystać letni czas na naukę języka obcego, a także ciekawa alternatywa wakacyjna.

Zajęcia prowadzone są w siedzibie Klienta w godzinach przez niego ustalonych. Intensywność i tematyka naszych kursów oraz rodzaj używanych materiałów dostosowywane są do potrzeb i wymagań Klienta.

Podczas gdy dla dorosłych nauka jest żmudnym procesem ciągłego powtarzania informacji, dzieciom zapamiętywanie przychodzi łatwo i naturalnie, a dodatkowo sprzyja temu beztroska zabawa w czasie nauki.

>

Interesuje Cię kurs? Nie ma go w naszej ofercie?
Zorganizujemy go dla Ciebie!

NASZE ATUTY

Wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowo-edukacyjnej

Współpraca z wykwalifikowanymi wykładowcami-praktykami

Bogata oferta szkoleniowa dla różnych grup wiekowych oraz zawodowych

Elastyczność w działaniu i otwartość na współpracę

Opłaty na wygodne raty